poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Kdrama fan confession: VIKI!
  Z Viki znam się już jakiś czas. To tam obejrzałam przecież Secret Garden, która chyba już pozostanie moją ulubioną dramą - i była to jedna jedyna drama jaką tam zobaczyłam. Powód? Sorry, this content is not available in your region. Zdanie, które potrafi każdego przyprawić o szybsze bicie serca i wyrzut najbliżej znajdującego się przedmiotu w powietrze. Tak, mieszkamy na peryferiach wszechświata. To tutaj wrony zawracają i diabeł mówi dobranoc. Przywykłam już do tego stanu rzeczy i na Viki raczej nie zaglądałam, chyba, że potrzebna mi była jakaś rozrywka do obiadu i akurat przypomniałam sobie o SG.
   Tymczasem wczoraj wieczór, zupełnie z głupoty, przeglądnęłam stronę, a mój opad szczeny, kiedy co nóż wpisywana drama okazywała się dostępna, był spory. Tytuły, o których nie myślałam, że kiedykolwiek oglądać będę mogła na tej stronie, nagle się odtwarzają. Jest to dużym udogodnienie, bowiem jak chce podepchnąć siostrze dramę to jest warunek: musi być tłumaczona na polski. Zwykle jest z tym trochę ceregieli, bo albo nie ma tłumaczenia na rodzimy język, albo miejsca na dysku. Tymczasem na Viki ustawiam dowolne tłumaczenie i jest fun. 

No i moje best dramas dostępne:

- Secret Garden:  http://www.viki.com/tv/1565c-secret-garden obejrzałam dwa razy. Jedyna produkcja, przy której mi się to zdarzyło.
- Protect the boss (!!!) : http://www.viki.com/tv/4407c-protect-the-boss. Nawet nie macie pojęcia jakiej gimnastyki wymagało obejrzenie tej dramy półtora roku temu, wszędzie zablokowana, a na DC dostępna z linku do Viki, polskie tłumaczenie dopiero w trakcie od chyba dwóch lat. Wreszcie można obejrzeć!
- I hear your voice: http://www.viki.com/tv/12147c-i-hear-your-voice O mało nie spadłam z krzesła jak to zobaczyłam. 
- To the beautiful you: http://www.viki.com/tv/3475c-to-the-beautiful-you-hana-kimi-korean-version
- The king od dramas: http://www.viki.com/tv/9887c-king-of-dramas choć ta drama niedomaga jeśli chodzi o tłumaczenie na polski.
- Rooftop prince: http://www.viki.com/tv/6784c-rooftop-prince
- City hunter: http://www.viki.com/tv/1820c-city-hunter Miejski łowca ;) niektórych tytułów lepiej nie tłumaczyć.


   O każdej z dram już kiedyś pisałam, jakby ktoś był ciekaw o czym traktują. Do kompletu brakuje mi dopiero emitowanej Master's Sun.


22.08.2013.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz